Preskočiť na obsah
Martin Digoň

Stavebníctvo

Martin Digoň

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Prosačov
Od roku
2006
IČO
43 229 735

Martin Digoň

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
094 31 Prosačov
Na trhu od
1. júla 2006
IČO
43 229 735
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Martin Digoň

Martin Digoň – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Prosačov. Podniká od 1. júla 2006.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, prípravné práce k realizácii stavby a poskytovanie služieb v poľovníctve a lesníctve.

Základné údaje

Obchodné meno
Martin Digoň
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 229 735
Dátum vzniku
1. júla 2006
Miesto podnikania
094 31 Prosačov
Živnostenský register
Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 790-9560
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Martin Digoň zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Poskytovanie služieb v poľovníctve a lesníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Martin Digoň?

Miesto podnikania je v obci 094 31 Prosačov.

Čím sa Martin Digoň zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; poskytovanie služieb v poľovníctve a lesníctve.

Aké je IČO – Martin Digoň?

IČO je 43 229 735.

Odkedy podniká Martin Digoň?

Podnikanie začalo 1. júla 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Martin Digoň podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese martin-digon.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.